Lajme

E diela me diell! Sot temperaturat do të shkojnë deri në 20 gradë

Moti do të jetë me vranësira mestare në zonën veri-perëndimore, më tepër kthjellime në zonat lindore dhe Jug.

Temperaturat minimale do të jenë me rritje e mëngjes 1- 8 grade, temperaturat maksimale do të luhaten 12 – 14°C në veri , 16 -20°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit. Era do të jetë e lehtë Jug- Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim te forcës 1-2 ballë ne det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close