Lajme

E ekzekutuan në karrige teksa hante bukë, miqtë e shokët e Kelit “rrënqethin” me fjalët e tyre

Vr asja e 38-vjeçarit shqiptar në Greqi ka d rithëruar rrjetin.

Miq e familjarë të Kelit të ndjerë, emri i plotë i të cilit nuk dihet ende kanë shprehur dhimbjen krah fotove të 38-vjeçarit.

“Nuk kam fjalë. Keli Dejavu,”- shkruan një prej tyre.

“Vellacko nuk mund ta besoj skam fjal na kepute shpirtin te qoft dheu i leht shpirti ne paqe dhe ngushellime familjes do na mungosh shume Keli Dejavu,”– shton dikush tjetër.

“U Pr efsh ne Paqe Keli Dejavu te qoft dheu i let ska fjal per ata Prinder per ato Motra ca tu thuash u iku drita syve si do bejn pa ty do jesh gjithmon ne zemrat tona vlla E Pa Besushme E Pa Besushme,”– shkruan një tjetër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: