fbpx
Lajme

E FUNDIT/ Alarm për bombë në Rinas, evakuohen punonjësit dhe pasagjerët

Në aeroportin e Rinasit ka rënë sinjali i alarmit, çka ka bërë që autoritetet të evakuojnë pasaghjerët dhe punonjësit. Sipas raportimeve per faxweb.al raportohet se ky ka qenë një test i bërë nga vetë aeroporti për të parë gjendjen e gatishmërisë. Fillimisht paniku ka qwenë i madh tek pasagjerët dhe personat e tjerë të pranishëm në terminal, por gjithçka është sqaruar menjëherë më pas. (Vijon)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button