Lajme

E FUNDIT/ Gjenden dy trupat e pajetë të dy të rinjve të zhdukur në Malësinë e Madhe

Gjenden trupat e pajetë të dy të rinjve të zhdukur prej gjashtë ditësh në Malësinë e Madhe. Mësohet se policia ka gjetur trupat e Vilson Çutajt dhe Klement Pepajt.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se dy të rinjtë janë gjetur të vrarë me armë zjarri në zonën malore të Vrithit, në Malësi të Madhe/balkanweb

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close