Lajme

E FUNDIT/ Gjendet një person i mbytur në lumë, ambulanca vonohet 1 orë

Rreth orës 08:00 të mëngjesit të sotëm në Skrapar, në anën e lumit Guahak, nga shërbimet e patrullës është konstatuar një person i mbytur.

Nga verifikimet e para rezulton se shtetasi Mentor Xhafellari 44 vjeç, banues në Sharovë, Skrapar, dyshohet se është vetëmbytur.

Grupi hetimor dhe eksperti mjeko-ligjor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Burime bëjnë me dije se ka pasur dhe një vonesë në mbërritjen e ambulancës dhe të policisë përreth 1 orë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close