Lajme

E FUNDIT/ Helmohet në shkollë nxënësja e klasës së 8-ë, niset me urgjencë drejt Tiranës (dyshime për të asfiksuar të tjerë)

Një nxënëse e klasës së 8 në një shkollë në Bulqizë është nisur me urgjencë drejt Tiranes. Dyshohet se e mitura është helmuar nga peleti i cili përdoret gjerësisht për ngrohje në klasa. Dyshohet të ketë dhe nxënës të tjerë të asfiksuar (Vijon)

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close