fbpx
Lajme

E Fundit, Kronikë nga Peqini

Një person ka mbetur i plàgosur me àrmë zjàrri në Peqin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, dhe i plagosur ka mbetur i identifikuari si Besmir Hakballa.

Hakballa është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Elbasanit dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Ndërkohë, shkaqet e ngjarjes nuk dihen ende./dosja

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button