Lajme

E fundit, Makina përplas motorin në Vlorë, një i plagosur

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në afërsi të spitalit të Vlorës. Mësohet se një automjet ka përplasur një motoçikletë ndërsa i lënduar ka mbetur drejtuesi motoçikletës i cili ka pësuar fraktura të shumta në trup.

Vlorë/Informacion paraprak Sot, rreth orës 20:00, në lagjen “Partizani”, Vlorë, një automjet tip” Land Rover”, me drejtues shtetasen V. T., është përplasur me një motomjet, drejtuesi i të cilit ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve , jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: