Lajme

E fundit/ Ngjarje e rëndë në Shkodër, qëllohen dy persona në mes të tregut. Çfarë thonë dëshmitarët

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në lagjen Rus në Shkodër, ku një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur.

Është qëlluar tetë herë në drejtim të personave që ishin objektiv i atentatit. Viktima mësohet se është Fatos Ferracaku, ndërsa ka dyshime se është i afërm i Arjan Ferracakut, biznesmenit që mbeti i vrarë në muajin shtator. Ndërkohë që i plagosur nga mbetur Fatmir Mehja.

Sipas dëshmitarëve, personat që kanë qëlluar kanë qenë dy, në një motoçikletë.

Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close