Lajme

E FUNDIT/ Një tjetër ngjarje e rëndë, 15-vjeçari mbytet në Drinin e Zi

Nje tjeter ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme kete here ne lumin e Drinit te Zi. Nga informacionet e para behet me dije se nje 15 vjecar ka qene duke u lare ne ujrat e lumit te Drinit te Zi. Gjate larjes, te miturin e ka marre rrjedha per pasoje ka humbur jeten.

Sipas informacioneve, i mituri identifikohej me inicialet A.L.,. Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po punon mbi sqarimin e ngjarjes.

Dibër/ informacion paraprak , Rreth orës 14.10, në fshatin Potgorcë, Maqellarë, shtetasi A.L., rreth 15 vjeç, duke u larë në lumin Drini i Zi, e ka marrë rrjedha e ujit dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close