Lajme

E FUNDIT/ Përmbyset makina në Gramsh, një vajzë e një djalë ngelen brenda

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gramsh pranë fshatit Kushovë. Një makinë në të cilën udhëtonin dy të rinj ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Si pasojë janë dëmtuar një vajzë dhe një djalë. Fatmirësisht ata raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Indetiteti i te rinjve nuk eshte bere akoma i ditur. Nuk dihen akoma shkaqet e aksidentit, pra si makina perfundoj e permbysur ne mes te rruges.

Pas aksidentit policia ka mbarritur menjehere ne vendngjarje. Grupi hetimor po punon per zbardhjen e metejshme te rrethanave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close