Lajme

E fundit, Përplasen makinat në aksin Mamurras-Thumanë, një i plagosur niset drejt Traumës

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin Mamurras-Thumanë. Për pasojë, i p lagosur ka mbetur drejtuesi i një prej automjeteve.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i të plagosurit, ndërsa mësohet se është nisur me urgjencë drejt Traumës në Tiranë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e mundshme të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close