Lajme

E fundit, Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, vritet një person

Krisma janë dëgjuar këtë mbrëmje në Shkodër. Raportohet për një të vrarë në fshatin Stom-Golem. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Policia ende nuk ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me vrasjen.

Autoritetet ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë rrethanat. Abcnews.al do t’ju mbajë të informuar në vazhdim për zbardhjen e kësaj vrasjeje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close