Lajme

E gjithë familja e bashkuar, e ëma e Dua Lipës publikon pamjet nga jugu i Shqipërisë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri.

Ajo është e shoqëruar nga anëtarët e tjerë të familjes, babai Dukagjini, nëna Anesa si dhe nga motra Rina dhe vëllai Gjini.

Ka qenë së fundmi mamaja e artistes që ka ndarë disa imazhe nga pushimet e tyre në jug. Në foto duken të gjithë anëtarët e familjes Lipa.

Kjo nuk është hera e parë që ata shijojnë pushimet në një resort luksoz në vendin tonë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close