Lajme

E humbur prej 2 ditësh, familjarët bëjnë apel për gjetjen e 87-vjeçares që jetonte në Tiranë

Ka humbur prej 2 ditësh 87-vjeçarja Drita Laci. E moshuara, siç bëjnë me dije të afërmit jetonte vetëm afër zonës së Xhamllikut në Tiranë dhe vuante nga skleroza. Për të kujdesej një zonjë disa orë në ditë. Pavarësisht kërkimeve të të afërmive ende nuk kanë asnjë lajm prej saj, ndaj bëjnë apel për ndihmë. Ata që e kanë parë janë te lutur të njoftojnë në redaksinë tonë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: