Lajme

E kishin kthyer banesën në një “fabrikë” lëndësh narkoike,kapen dy shqiptarët

Dy shqiptarë u arrestuan në Angli, pasi kishin kthyer banesën e tyre në një ‘fabrikë’ kanabisi.

25-vjeçarët Liridon Mëhilli dhe Mufit Xhoka ishin brenda shtëpisë së tyre në ‘Stoke-on-Trent’ në Angli kur policia hyri për kontroll.

Pavarësisht tentativës për t’u arratisur, dy të rinjtë u vunë në pranga.

Shqiptarët kishin mbjellë mjaftueshëm bimë sa pritej që për pak javë të merrnin mbi 12 kilogramë kanabis.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close