Lajme

E mërkurë e zezë! Jo vetëm Covid-19, 16-vjecarja gjendet e pajetë me god… në fytyrë

Trupi i pajetë i një 16-vjecareje shqiptare, është gjetur sot i pajetë në pyllin e oborrit të kishës Profiti Ilia, në Greqi. Mësohet se fillimisht nga policia greke u tha se bëhej fjalë për një grua 30-vjeçare. Por het imet brenda pak orëve të mëngjesit kanë rezultuar se bëhet fjalë për një 16 vjeçare shqiptare, që banon me familjen e saj në Trikala. Sipas mediave greke 16-vjeçarja ka marrë go itje të shumta në fytyrë e trup. Policia deklaroi se të gjitha skenaret janë të hapura, por go ditjet e shumta në trup dës hmojnë për një akt kri minal, gjithsesi do të jetë autopsia që do të thotë fjalën e fundit.

Trupi i pajetë i 16 vjecares shqiptare u gjet sot nga punëtorët e pastrimit të Bashkisë në oborrin e Kishës. Ajo banonte bashkë me familjen e saj në qendërt të qytetit Trikala. Familja dhe shokë të vajzës janë thirrur nga policia greke për t’u marrë në pyetje, deklaratat e të cilëve pritet të hedhin dritë mbi ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: