Lajme

E mitura ikën nga shtëpia, e reja kërkon bashkëshortin 33-vjeçar/ Dy persona të zhdukur brenda 24 orëve në Tiranë

Dy persona rezultojnë të zhdukur brenda 24 orëve në Tiranë. Një 14-vjeçare është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më sipas denoncimit të babait të të miturës.

Ndërkohë një 33-vjeçar është zhdukur teksa ka qenë bashkëshortja e tij që ka bërë denoncimin në komisariat. Policia po punon për gjetjen e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close