Lajme

E papritur, Kreshnik Spahiu bën publike votën e tij

Tashmë të gjitha partitë, e sidomos ato kryesoret PD dhe PD kanë dorëzuar në KQZ listat e tyre me emrat e kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit. Edhe pse kjo ngjarje është shoqëruar me polemika të shumta, të gjithë po tregojnë se cilën anë po mbështesin më shumë. Sidomos nga opinionistët dhe analistët që janë zëri i popullit.

Ditën e sotme një veprim të papritur ka bërë edhe Kreshnik Spahiu, kreu i Aleancës Kuq e Zi. Ai ka bërë publike një fletë vote me një kryq të madh sipër duke mohuar të gjitha kandidaturat. Mesa duket ai ka ndërmend t’i bojkotojë këto zgjedhje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: