Lajme

E papritur në Big Brother Vip/ Fifi sëmuret, të gjithë banorët i vijnë në ndihmë

Plot të papritura në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Fifi është sëmurur nga disa probleme të vogla me stomakun. Të gjithë banorët e Big Brother Albania Vip i erdhën në ndihmë, veçanërisht aktorja Arjola Demiri që ishte në çdo moment afër saj.Kjo situatë u perjetua shumë keq nga Fifi e cila shpërtheu në lot. “Kam pak  probleme me stomakun. Hëngra kokoshka dhe misri me kripë nuk më bëri mirë”- tha Fifi. “Nuk ke temperaturaë. Je shumë mirë kështu mos u shqetëso”- iu përgjigj Arjola Demiri. Ndërkohë Paloma hodhi idenë që në turnin e Fifit për plotësimin e sfidës me bluarjen e kafesë të gjithë banorët të punonin nga pak.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close