Lajme

E pazakontë/ Vajza lë turmën pa fjalë në Fushë Krujë, xhiron makinën mes sheshit

Nëse deri më sot keni parë djem që bëjnë drift, videoja e mëposhtme do t’ju surprizojë. Pamjet janë publikuar nga “JOQ”, dhe janë filmuar në Fushë Krujë.

Një vajzë shihet që bën drift në sheshin e Fushë Krujës, totalisht jashtë rregullave dhe në mënyrë të paligjshme. Me një automjet ‘Mercedez Benz’, vajza shihet që xhiron gomat mes turmës së njerëzve që janë mbledhur për ta parë.

Ende nuk dihet se me çfarë rasti vajza e ka bërë këtë gjë, por vetëm para pak ditësh u zhvillua një garë me makina në Fushë Krujë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: