fbpx
Lajme

E përplas makina, humb jetën këmbësori në Lezhë

 Aksident me pasojë v dekje në aksin rrugor Lezhë-Milot.Nga informacionet paraprake mësohet se, një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë kryqëzimit në Ishull Lezhë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. Duhet theksuar se në këtë aks rrugor janë regjistruar disa aksidente fatale për jetët e këmbësorëve.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button