fbpx
Lajme

E përplasi babai me traktor, humb jetën 5 vjeçari në Maliq

5 vjeçari që u përplas nga babi me traktor në oborrin e banesës së tij ka ndërruar jetë në spital. Burime për Abc News bëjnë me dije se i mituri nuk ka arritur tu mbijetojë plagëve të marra dhe ka humbur jetën në spital.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtunë ku shtetasi E. B., duke manovruar me një mjet tip traktor, në oborrin e stallave në fshatin Sheqeras, Maliq, aksidentalisht ka dëmtuar djalin e tij shtetasin A. B., rreth 5 vjeç.

Njoftimi i plotë: Më datë 03.10.2020, rreth orës 17:00, shtetasi E. B., duke manovruar me një mjet tip traktor, në oborrin e stallave në fshatin Sheqeras, Maliq, aksidentalisht ka dëmtuar djalin e tij shtetasin A. B., rreth 5 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Korçës, aktualisht në gjendje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button