fbpx
Lajme

E rëndë! 36-vjeçari në Bulqizë varet

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e djeshme në Bulqizë, ku një 36-vjeçar është vetëvarur.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vakardhë, në njësinë administrative Zerqan. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Nga kqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Bulqizë/ Informacion paraprak Rreth orës 14.30, shërbimet e Komisariatit të Policisë Bulqizë, kanë marrë informacion se në fshatin Valikardhë, shtetasi E. Z., rreth 36 vjeç, dyshohet se është vetëvarur dhe për pasojë ka humbur jetën. Nga kqyerja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.
Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button