Lajme

E rëndë/ Aksident i rëndë në Itali, i riu shqiptar ndërron jetë pas përplasjes (Emri)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Bolzano, Itali. Një 36- vjeçar shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Appiano, Bolzano. Në vendngjarje mbërritën menjëherë ekipet e urgjencës që e nxorën me shpejtësi trupin e shqiptarit, ndërkohë që mbërriti dhe helikopteri për ta transportuar në spital, por fatkeqësisht shqiptari, baba i dy fëmijëve nuk mundi t’u shpëtojë dot plagëve të marra. SOT

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close