Lajme

E rëndë/ Dyshohet se ka ngacmuar s*ksualisht mbesën e tij 11-vjeçare, një i arrestuar në Vlorë

Një person ka rënë në pra ngat e policisë së Vlorës, pasi dyshohet se ka ngac muar se ksualisht një vajzë të mitur. Bëhet me dije se në pr anga ka rënë shtetasi A.D., pasi dyshohet se ka ngac muar se ksualisht mbasën e tij 11 vjeçare. Policia ka arr estuar autorin e dyshuar dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: