Lajme

E rëndë në Durrës, familjarët gjejnë pa jetë 29-vjeçaren, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Durrësi. Policia njofton se: Rreth orës 07:30, në lagjen nr. 14 është gjetur nga familjarët, në oborrin e shtëpisë, pa shenja jete, shtetasja S. H., 29 vjeçe, e cila dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close