Lajme

E rëndë në Fushë-Krujë, i moshuari hidhet nga pallati dhe ndërron jetë në vend

Nje ngjaarje e rende ja ndodhur sot ne Fushe-Kruje. Nje person eshter hedhur nga kati i trete i nje pallati ku per pasoje ka gjetur vdekjen.

Dyshohet se i moshuari ndoshej ne gjende te renduar psikologjike, ku dhe ka marre vendimin ti jape fund jetes.

Në Fushë Krujë, në lagjen “Punëtori”, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike, është hedhur nga kati i tretë i një pallati, shtetasi A. B., 80 vjeç, i cili për pasojë, ka humbur jetën.Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close