Lajme

E rëndë në Greqi, një i moshuar gjendet i gozhduar në kangjella

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Mësohet se një i moshuar është gjetur i gozhduar në kangjellat e një blloku pallatesh në Kalithea.

Sipas mediave lokale, oficerët e policisë e kanë gjetur burrin në kushtet ekstreme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset të cilët bënë të mundur lirimin e të moshuarit të pajetë nga g ozhdat dhe kangjellat.

Policia po e heton rastin si një v rasje të mirëmenduar, ndërsa nuk dihen ende shkaqet se përse autorët ndërmorën vendimin e rëndë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: