fbpx
Lajme

E rëndë në Greqi / Shqiptari q ëllohet me pl umb në kokë

At entat nje 37-vjecari shqiptar ne Athine. Ngjarja ne rrugen “Kerasuntos” ne Egaleo, Athine.

Shqiptari ka marre p lumb ne koke dhe ndodhet ne gjendje te rende ne spitalin e Nikeas.

Shqiptari u qe llua nga pasagjeri i nje fuoristrade te zeze.

Nga te dhenat e para, ngjarja ka ndodhur per larje hesapesh.

Vijojne hetimet

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button