Lajme

E rende në Librazhd/ Makina përfunon në lumë

Një aksident i rëndë është regjistruar në Librazhd, ku një autoveturë me targa greke ka përfunduar në rrjedhën e Shkumbinit.

Ngjarja në fjalë ndodhi në vendin e quajtur “Ura e Murrashit”.

Automjeti ka dalë nga rruga nga shpejtësia dhe favorizuar nga moti i keq.

Bëhet me dije se drejtuesi i automjetit, një 35-vjeçar, u nxor menjëherë nga rrjedha e lumit.

Drejtuesi i mjetit ka deklaruar se po udhëtonte i vetëm kur u përfshi në aksident, ndërsa është transportuar me urgjencë për në spital.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close