Lajme

E rëndë në spital! Shqiptarja rreh burrin e saj të sëmurë

Një grua ka rrahur bashkëshortin e saj në Spitalin e Gjakovës. Sipas pamjeve që janë duke qarkulluar në rrjetet sociale, vërehet se pacienti është i sëmurë ndërsa gruaja ushtron dhunë ndaj tij për disa minuta.

Video është publikuar nga një qytetare e Gjakovës, e cila sipër videos ka shkruar “Kjo është Kosova jonë, lejon të bëhen këso krimesh, tmerr bre, ku janë mjekët, motrat në atë rast. O Zot deri kur kështu”. Rasti tashmë është paraqitur në Policinë e Kosovës dhe telegrafi është në pritje të një përgjigje, raporton JOQ KOSOVA. Rastet e d hunës janë shpeshtuar kohëve të fundit në Kosovë, ku Policia në vazhdimësi raporton për raste të ndryshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close