Lajme

E rëndë në Tiranë! 27-vjeçari i jep fund jetës, policia jep detajet

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e kësaj të hëne në rrugën “Andon Zako Çajupi”, në Tiranë. Një 27-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë me armë zjarri. Policia njofton se i riu ndodhej në gjendje të rënduar psikologjike. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:Tiranë/Informacion paraprak, Më datë 15.03.2021, rreth orës 13:30, në rrugën “Andon Zako Çajupi”, në banesë, në gjendje të rënduar psikologjike dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi M. M., 27 vjeç. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close