Lajme

E rëndë në Tiranë/ 43-vjeçari gjendet i vdekur në banesë, ku dyshon policia

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tirane ku një 43-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij. Kanë qenë të afërm të tij që e kanë gjetur pa shenja jete.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion paraprak , Më datë 19.06.2022, në rrugën “Sali Nivica”, në banesë, është gjetur nga të afërmit, pa shenja jete, shtetasi A. S., 43 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close