Lajme

E rëndë në Tiranë, një person hipën në godinën e ‘Muzeut’, kèrcènon se do hidhet prej aty(Video)

Një person kër cënon të hidhet nga godina e Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë, e cila është duke u rikonstruktuar. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al, se personi që kërcënon se do të h idhet është një i ri, i cili ka humbur punën te firma e ndërtimit që po kryen rikosntruksionin e godinës së Muzeut Kombëtar.

Në vendngjarje ndodhen punonjës të zjarrfikëses dhe policisë, të cilët po përpiqen që të dialogojnë me qytetarin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: