Lajme

E rëndë në Tiranë/ Vetëvritet me armë zjarri 40 vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Një 40 vjeçar është gjetur i vdekur në banesë dhe sipas dyshimeve të para, ka vrarë veten me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Don Bosko” në kryeqytet.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close