Lajme

E rëndë/ Punëtori 58 vjeçar humb jetën gjatë ndërtimit të një ure

Këtë mëngjes në qytetin e Klosit ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Një burrë me iniciale M.B, 58 vjeç ka humbur jetën në kohën kur po punonte për ndërtimin e urës në hyrje të qytetit.Ngjarja mësohet të ketë ndodhur gjatë orës 8:30 minuta, kur i ndjeri ishte duke montuar hekurat mbi urë.

Ai është çuar në spital më urgjencë por nuk mundi të mbijetonte.

Ndërkohë, policia dhe Inspektoriati Shtetëror i Punës dhe Shërbimeve Shoqërore kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close