Lajme

E rëndë! Vëllai i këngëtareve të njohur shqiptare bën për spital gruan

Gjatë ditës së djeshme një grua nga Prizreni ka raportuar në Policinë e Kosovës se është rrahur nga burri i saj. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se personi që rr ahu gruan është Liridon Mustafa.

Të njëjtat burime thonë se ai është vëllai i Motrave Mustafa. Ai sulmoi fizikisht gruan e tij, ku edhe i shkaktoi lëndime trupore, ku më pas ajo pranoi tretman mjekësor. Liridoni sot është arrestuar nga Policia e Kosovës dhe është ndaluar për 48 orë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: