Lajme

E rëndë/ vetëhidhet nga kati i katërt i pallatit 58 vjeçarja

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si “Don Bosco”, pranë shkollës “Qazim Turdiu”.

Dyshohet se 58-vjeçarja vuante nga problemet e shëndetit mendor, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë: Tiranë/Informacion paraprak . Më datë 13.08.2022, në “Don Bosko”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasja F. S., 58 vjeç, e cila dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close