fbpx
Lajme

E rrahën kunatat, dy motrat i bëjnë gj.ë.mën nuses së vëllait. Policia e Dibrës tregon ngjarjen

Dy motra kanë bërë sherr me nusen e vëllait të tyre në Dibër. Për motive të dobëta, sic thotë policia, njëra e ka rr.ahur dhe tjetra i ka drejtuar a rmën, pa fishekë. Njëra ka rënë në pranga tjetra po hetohet në gjendje të lirë.

DETAJET NGA POLICIA Ushtron dh unë ndaj kunatës, arrestohet në flagrancë 45 vjeçarja, si dhe procedohet në gjendje të lirë motra e saj pasi k anosi kunatën me a rmë.

U arrestua në flagrancë shtetasja Sh.D, 45 vjeçe, banuese në Dibër të Madhe Si dhe u procedua penalisht në gjendje të lirë shtetasja Z.M, 31 vjeçe, banuese në Kukës (motra e shtetases Sh.D).Arrestimi i saj u bë pasi për motive të dobëta ka ushtruar dh unë fizike ndaj nuses së vëllait të saj shtetases A.D 28 vjeçe banuese në Dibër. Në k onflikt është përfshirë edhe shtetasja Z.M e cila ka k anosur me a rmë gj ahu, pa f ishek shtetasen A.D.

A rma në momentin e s ekuestrimit rezultoi pa f ishek. A rma është me leje dhe në pronësi të babait të dy motrave. Materialet proceduriale do ti referohen Prokurorisë Dibër për hetime të mëtejshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button