Lajme

E trishtë! 28-vjeçari nga Tropoja nuk ia del dot, sëmundja e rëndë i merr jetën

Lajm i hidhur! Ka ndërruar jetë 28-vjeçari  Miklovans Fatmir Vukaj  nga Tropoja por që jetonte në Babrru. Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka dhënë një faqe në “Facebook”. 28-vjeçari vuante nga pankereasi akut, sëmundje e cila i kishte dëmtuar rëndë organet dhe në çdo çast i rrezikohej jeta. Ai nuk ka arritur të mbijetojë edhe pas operacionit të kryer nga mjekët turq.

Postimi i plotë: Me dhimbje te thelle ju njoftojme se u nda nga jeta djali qe te gjithe besuam se do t’ia dilte. Miklovans Fatmir Vukaj. Ai nuk ja doli dot as pas operacionit qe u krye me ardhjen e mjekeve Turq por u nis per ne amshim. Pritja do te behet tek lokali i familjes Vukaj ne Babrru . Faqja jonë TAN-TROPOJA percjell ngushllimet familjes Vukaj per kete humbje te madhe te djalit te tyre 28-vjecar! Dhimbje e lot per te gjithe ne qe u munduam ti shpetonim jeten. Por Zoti e mori prane vetes.. Familjen e te afermit Zoti i forcofte .Joq.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: