Lajme

E trishtë! Arbër Hajdarit i ka ndërruar jetë njeriu i zemrës

Opinionisti i njohur i Big Brother Vip, Arbër Hajdari, ka humbur një person të dashur familjar. Bëhet fjalë për gjyshen e tij dhe këtë e zbuloi vet Arbëri përmes një postimi në rrjetet sociale.

Të nderuar Miq, me hidhërim të thellë ju njoftoj se sot ndërroi jetë, gjyshja ime Bajame Hajdari. Varrimi do të bëhet nesër në ora 11:00 (24.11.2021), në varrezat e fshatit Laknas, Tiranë. (Duke u nisur nga funerali Alba tek Selvia) Falja e xhenazes do të bëhet në Xhaminë e Laknasit menjëherë pas namazit të drekës. Pritjet e ngushëllimeve do të bëhen tek Funeral Alba tek Selvia. Nesër nga ora 09:00 deri në 11:00 dhe pasdite 17:00 deri në 20:00. Pasnesër nga ora 10:00 deri në ora 13:00 dhe nga ora 16:00 deri në ora 20:00.Qofsh për në parajsën e Zotit gjyshe!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: