Lajme

E trishtë! Covid i merr jetën gazetares nga Shkodra

Ndërron jetë si pasojë e COVID-19 gazetarja nga Shkodra, Anila Dushi. 54-vjeçarja ishte e shtruar në Spitalin Rajonal të Shkodrës në repartin e Reanimacionit, ku edhe po merrte trajtim për sëmundjen e rëndë, por fatkeqësisht nuk mundi ta fitojë këtë betejë. Ajo kishte shume vite që punonte gazetare në shtypin e shkruar dhe TV lokale e kombëtare.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close