fbpx
Lajme

E trishtë! Gjendet e va rur në një pemë në pyll vajza e biznesmenit (Foto)

Vajza e një biznesmeni ka vr.arë veten, vetëm disa minuta pasi kaloi një krizë psikologjike, ndërsa ishte nën efektin e ko.kainës.
Katrina Fell, 23 vjeçe, papritur filloi të dridhej dhe fr.ikësohej teksa po qëndronte e ulur në divan. Ajo u përsëriste vazhdimisht miqve se dëshironte të shkonte në shtëpi. Pas kësaj, e reja ka marrë një taksi dhe ka ndaluar në një pyll afër shtëpisë së saj në Lancashire. Më vonë, 23-vjeçarja u gjet e va.rur në një pemë aty në pyll. Miqtë e saj po merren në pyetje nga autoritetet për arsyet që mund të kenë çuar vajzën drejt këtij akti eks.trem.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button