Lajme

Ndahet nga jeta presidenti i klubit të Elbasanit

Është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme, Arben Laze, presidenti i klubit të Elbasanit. Laze ka ndërruar jetë si pasojë e një sulmi në zemër.  Ai ishte shtruar në spital 10 ditë më parë, për shkak të disa problemeve të tjera shëndetësore, por sulmi në z emër i ka marrë jetën.

Gjatë presidencës së Arben Lazes Elbasani arriti të shpallej nën kampion në sezonin futbollistik 2004-2005 dhe një vit më vonë në sezonin 2005-2006 kampion i vendit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: