Lajme

E trishtë/ Ndërron jetë 28-vjeçarja nga Kosova, familjarët e saj mes dhimbjes japin lajmin e hidhur

Një vajzë 28-vjeçare ka humbur jetën sot në Kosovë si pasojë e një sëmu ndjeje të rëndë. Lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të Floriana Musiut e dhanë mes dhimbjes së madhe familjarët e saj.

“Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Mialim Musliut(vajza e djalit migjes). Va rrimi eshte ne fshatin Sadovine e jerlive ne ora 15:00”, ka shkruar një pjestar i familjes së saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close