fbpx
Lajme

E trishtë: Shuhet Kobe Bryant, legjenda e basketbollit përplaset me helikopter

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në California momente më parë. Legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Kobe Bryant ka humbur jetën ditën e sotme. 41-vjeçari ka qenë duke fluturuar me një helikopter që është përplasur. Të pestë anëtarët e helikopterit personal të legjendës Bryant kanë humbur jetën dhe TMZ raporton se nuk ka shpëtuar askush. I sigurt është fakti që gruaja e tij, Vanessa nuk ka qenë e pranishme mes personave që kanë humbur jetën.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button