Lajme

E vetme në mes të natës rrugëve të Elbasanit, policia ndalon furgonin dhe e shoqëron

Ora shënonte 1.20 kur patrulla e përgjithshme e Elbasanit konstatoi në mes të rrugës një të moshuar, e cila nuk kishte se ku të shkonte.

Siç raporton për abcnews.al gazetari Aldo Kozarja, pas konstatimit, dy efektivë policie, një grua dhe një burrë iu afruan asaj për të kuptuar rrethanat e qendrimit jashtë në atë orë të natës duke marrë përgjigjen se asnjë autobus apo furgon nuk e kishte marrë për ta dërguar në shtëpi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: