Lajme

E zuri korrenti në lavazhin e të vëllait, kush është 20-vjeçari nga Dibra që humbi jetën tragjikisht?

Mbrëmja e djeshme ishte padyshim ndër më tragjiket në vendin tonë, për shkak se ndodhën dy v rasje dhe një i ri vetëm 20 vjeç humbi jetën teksa punonte në lavazhin e të vëllait, tek “Unaza e Re” në Tiranë, pasi e zuri korrenti. Bëjnë me dije se 20-vjeçari është nga qyteti i Dibrës dhe quhet Aurel Muka. Mësohet se prej dy vitesh ai ishte vendosur në Tiranë.

Njoftimi i policisë: Tiranë/ Informacion paraprak. Rreth orës 20:25, në Unazë të Re, shtetasi A.M., rreth 20 vjeç, duke punuar në lavazhin e vëllait të tij, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: