Lajme

Edhe dy banorë të rinj në shtëpinë e Big Brother Albania VIP

Shtëpia e Big Brother Albania do të këtë edhe dy banorë të rinj. Në këtë shtëpi është rikthyer për herë të dytë Meridiani. Ai ka qenë edhe më parë banorë i kësaj shtëpie, por tani hynë si një VIP dhe jo si një djalosh i thjeshtë si më parë. Në anën tjetër, banorja tjetër që do i shtohet shtëpisë së Big Brother është njëra prej yjeve të emisionit Për’puthen, Antonela.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: